ILGTSPĒJAS MISIJA

Mēs palīdzam cilvēkiem būt pārliecinātiem par sava mutes dobuma veselību visu mūžu, sadarbojoties ar profesionāļiem, lai uzlabotu ikdienas mutes dobuma kopšanas paradumus, izglītojot un iedrošinot cilvēkus.

Mūsu mērķis ir, izmantojot mūsu zinātnieku un ekspertu drošās zināšanas, mazināt novēršamu problēmu izplatību un palīdzēt cilvēkiem efektīvi un droši kontrolēt savu veselību. Mēs vienmēr cenšamies radīt iepakojumu un formulas, kas respektē vides prasības uz mūsu planētas.

 • Sadarbība ar profesionāļiem

  Profesija ir mūsu būtības pamatā: mēs palīdzam universitātēs izglītot nākamos speciālistus un sadarbojamies ar ekspertiem, lai attīstītu un pilnveidotu zinātnes sasniegumus. Ar vienu kopīgu mērķi ‒ labāku zobu veselību visiem.

 • Zinātne par mutes veselību

  Tas ir visa mūsu darba pamatā, lai palīdzētu cilvēkiem risināt viņu ikdienas zobu veselības problēmas: kariess, jutīguma radītas sāpes, emaljas erozija, zobu dzeltēšana. Tādējādi viņiem tiek dota iespēja dzīvot pilnvērtīgi un mierīgi.

 • Izglītība un aprūpe

  Mēs sniedzam cilvēkiem pārliecību par viņu zobu veselību:

  Mēs dodam padomus, atbildam uz jautājumiem un dalāmies savās zināšanās ar visiem.

  Mēs dodamies tur, kur esam vajadzīgi cilvēkiem: uz skolām, lai izglītotu bērnus, uz dažādām iestādēm, lai rūpētos par cilvēkiem un sadarbotos ar labdarības/nevalstiskajām organizācijām, uz zobārstniecības kabinetiem, lai nodrošinātu izcilu aprūpi.

Mūsu pirmā pārstrādājamā zobu pastas tūbiņa

 • IEPĒRCIETIES GUDRI!

  Izvēloties šo zobu pastas tūbiņu, jūs aktīvi palīdzat aizsargāt vidi.

 • LIETOJIET PRODUKTU! IZBAUDIET TO!

  Izmantojiet tūbiņu kā parasti un saglabājiet to, kamēr zobu pasta ir izlietota.

 • PĀRSTRĀDĀJIET TŪBIŅU!

  Mūsu pārstrādājamā tūbiņa nenonāks izgāztuvēs, bet tiks pārvērsta noderīgā produktā.

   

Kopā mēs varam panākt pārmaiņas.

recycelbare

Radīta nākotnei: pārstrādājamā tūbiņa

 

Mēs lepojamies, ka varam iepazīstināt ar mūsu pārstrādājamo zobu pastas tūbiņu. Katru gadu izgāztuvēs nonāk miljardiem zobu pastas tūbiņu. Kā vadošais mutes dobuma kopšanas uzņēmums mēs vēlējāmies radīt pārstrādājamu alternatīvu. Mēs lepojamies, ka ar šo izrāvienu veicinām zaļāku nākotni nākamajām paaudzēm. Un mēs dalāmies šajā tehnoloģijā ar visiem citiem uzņēmumiem, jo uzskatām, ka tā ir svarīga.